Autorská práva

Fotografie

    Všechny neoznačené fotografie jsou vlastnictvím správce stránek. Bez svolení nesmí být používány na jiných webech, v článcích v odborných časopisech nebo dokonce prohlašovány za vlastní. Všechny ostatní fotografie, které jsou označené "foto jméno příjmení" byly pro stránky získány se svolením jejich autorů a také podléhají autorskému zákonu. Jména autorů jsou jednak pod fotkou, dále také v Menu Poděkování. Pokud chcete kontaktovat autory fotek, lze si u správce stránek vyžádat email. Kontakt na správce stránek najdete v Menu Co nabízíme?


Technické popisy

    Informace, uvedené zejména v technických popisech, byly získány ze související odborné literatury nastudováním a výtahem nejdůležitějších informací. Pokud se formulace výtahu shoduje na slovo s literaturou, je to pouze shoda nebo nemožnost popsat danou věc jinak lépe, než je napsáno v literatuře. Další informace byly získány vlastním pozorováním, z fotodokumentace a z ověřených informací zainteresovaných osob. Pokud se některé technické údaje (zejména hmotnostní a výkonové) v literatuře liší, je použita hodnota, vyskytující se nejčastěji.

Použití fotografií

    Autor stránek dovoluje používání svých fotografií zveřejněných na webu, za dodržení následujích podmínek. VŽDY musí být o fotku požádáno emailem a u fotky pak musí být uvedeno jméno autora a adresa stránek http://www.t211.cz/851. Použití fotografií od jiných autorů je nutné řešit s nimi samotnými. Při zájmu o vyvolání fotografií do papírové podoby lze požádat o soubor ve větším rozlišení (nikoliv ale originál).

Použití informací

    Při citaci stránek v diskusích nebo na vlastních stránkách je nutné uvést zdroj informace a adresu stránek http://www.t211.cz/851.


zpět

homepage

11. 11. 2007